About me

My name is Mikolaj Pawelczak and I created blueloafers.com in order to share my passion for quality menswear products. It is a blog about all things a stylish men like with the focus on affordable, reasonably priced and of high quality/price ratio products. Living in London gives me a lot of opportunities and inspirations as well and I would like to share them with you.

I will post pictures, articles, interviews and reviews of the things I like, people I admire and products I believe you would enjoy wearing. My goal is to be as honest as possible and at the same time not pretend to know everything. Please share your comments and thoughts with me. Let’s have a discussion because this is what I definitely like to do – discuss all things sartorial and stylish.

Hopefully you feel inspired by what you see here and enjoy your time.


Nazywam się Mikołaj Pawełczak i założyłem bloga pod własną domeną żeby w końcu dzielic się moją pasją mody i stylu męskiego. To blog o wszystkim co podoba się stylowemu facetowi z szczególnym uwzględnieniem jak najbardziej dostępnych i o jak najlepszym stosunku ceny do jakości produktach. Życie w Londynie daje niezliczoną ilośc możliwości komuś takiemu jak ja. Możliwości, ale także inspiracji bo przechadzając się po Savile Row czy Jermyn Street nie sposób nie inspirowac się niesłychanie eleganckimi Angielskimi gentlemenami. Tymi inspiracjami i wszystkim czego doświadczam w sartorialnym Londynie chciałbym się z Wami dzielic.

Znaleźc tu można zarówno zdjęcia, jak i artykuły, porady i recenzje rzeczy, które mi się podobają, ludzi których podziwiam i produkty, które uważam za wspaniałe, a wierzę, że każdemu z was też przypadną do gustu. Moim celem jest bycie jak najbardziej szczerym i obiektywnym w ocenie. Nie chcę także udawac, że wiem wszystko, więc zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi uwagami. Dyskutujmy bo rozmowa o eleganckich i stylowych rzeczach to coś na co z chęcią będę przeznaczał swój czas.

Mam nadzieje, że znajdziecie tu również jakieś inspiracje dla siebie i że miło będzie się Wam tu wracac.


Social media

We have more than
0
Instagram Followers
We have more than
0
Tumblr Followers
We have more than
0
Twitter Followers